Finden Sie 6.030 aktuelle Stellenangebote

Construction Consultant Tschechien / Slowakei (m/w/d)

Slowakei, Tschechien
Vollzeit
GEALAN Fenster-Systeme GmbH
Berufserfahrung
Vertrieb, Key Accounting
Vollzeit
Publiziert: 10.08.2023
Headerbild GEALAN Fenster-Systeme GmbH
Mezinárodní skupina společností GEALAN Fenster-Systeme zaměstnává po celém světě přibližně 1 600 lidí. Díky nejmodernějším výrobním postupům v oblasti koextruze plastů a vlastní výrobě nástrojů vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní výrobky pro výrobu oken a dveří po celé Evropě. Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme co nejdříve stavebního konzultanta/kozultantku pro region Česká republika / Slovensko.

Náplň práce

  • Získávání a zpracování objektů
  • Akvizice a kontakty s osobami v oblasti objektů jako jsou architekti, projektanti, developeři, generální dodavatelé a bytová družstva
  • Technické poradenství osobám s rozhodovací pravomocí např. ohledně hodnot U, zvukové izolace, ochrany prosti vloupání, statiky apod.
  • Poradenství architektům a zákazníkům při zpracovávání objektů v oblasti konstrukce
  • Informování příslušných cílových skupin o výhodách systému
  • Zprostředkování trvalého partnerství mezi architekty/developery/atd. a našimi zákazníky
  • Podpora odbytu u stávajících zákazníků a akvizice nových
  • Dokumentace a údržba adres a objektů

Váš profil

  • Stavební inženýr, stavební technik nebo srovnatelné vzdělání s odpovídající odbornou praxí
  • Technický obchodní zástupce nebo obchodní zástupce v oblasti smluvního obchodu s průmyslovými partnery nebo výrobci oken mimo společnost GEALAN
  • Předchozí znalosti a zkušenosti s BIM/CAD žádoucí
  • Obratnost v jednání s partnery ve stavebnictví a se zákazníky
  • Přesvědčivé vystupování a silné komunikační schopnosti
  • Myšlení a jednání rientované na zákazníka a řešení
  • Spolehlivost, přesnost a důvěryhodnost
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem

Nabízíme

Nabízíme Vám mzdu závislou na výkonu (vč. dohody o prémiích), velmi dobré IT vybavení (iPad/iPhone) pro Váš home office a reprezentativní služební vůz s možností soukromého využití. Samozřejmostí je, že vám poskytneme úvodní školení přizpůsobené vašim potřebám. Vaši kariéru podpoříme různými možnostmi dalšího vzdělávání. Můžete čerpat z existujících modulů Sales Excellence, ze zkušeností s osvědčenými postupy a aktivně se také podílet na jejich utváření. Naši kolegové udržují otevřenou atmosféru, která se vyznačuje silnou soudržností a vzájemnou podporou.

Adresa a kontaktní osoba

Využijte příležitostí, které se vám nabízejí v rychle rostoucí společnosti, a přihlaste se online na adrese:

GEALAN Fenster-Systeme
Simon Pusch
Hofer Straße 80
95145 Oberkotzau

Tel. +49 9286 77-2165
E-Mail: simon.pusch@gealan.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf oberfrankenjobs.de - vielen Dank!